Referencie

Ing. Gabriel Antoš

Sibírska ulica, Prešov

3 izbový byt

Referencia

Dlhšiu dobu som mal snahu predať byt a kúpiť chalupu na dedine. Po pár mesiacoch snahy to maklérka, s ktorou som spolupracoval, vzdala a zrušila spoluprácu. Manželka sa rozviedla a odišla bývať do Bratislavy.

Predaj bytu som potreboval rýchlo zrealizovať. Mal som totiž rezervovanú chalupu na dedine. Okolo 1. marca 2020 som kontaktoval pána Klimka s tým, že byt do konca mesiaca musí byť predaný. Dňa 27.03.2020 som zinkasoval peniaze. Pán Klimko vyriešil všetky moje boľačky s mojou EX. Som bývalý vojak od letectva. Bol som zvyknutý na rýchlu a 100% prácu. Neveril som, že sa to podarí, už som si totiž zvykol na základné civilné heslo: JAK SA PODARÍ, TAK JE. U nás sa vždy muselo podariť v 100 – percentnej kvalite a na čas. Je už málo ľudí, ktorým sa dá veriť a sú spoľahliví. A to všetko sa udialo v období korona vírusu, kde k overeniu podpisu na Kúpnej zmluve nebol k dispozícii žiaden notár.

ĎAKUJEM A VERÍM, ŽE BUDETE ODSÚDENÝ NA ÚSPECH. ZASLÚŽITE SI HO!

manželia Klebanoví

Ďumbierska ulica, Prešov

1 izbový byt

Referencia

Stankovi sme sa zverili a vložili sme do neho všetku svoju dôveru hneď od prvej chvíle nášho stretnutia pri predaji nášho jednoizbové ho bytu. Očaril nás profesionalitou, otvoreným a férovým prístupom voči nám. Reálne nás uviedol do obrazu o našej nehnuteľnosti, ponúkol všetky alternatívy a možnosti predaja na trhu.

Ústretovým prístupom do týždňa sme prijímali len samé pozitívne správy o predaji bytu. Za krátky čas – do mesiaca sme byt predávali, žiadne čakanie, obštrukcie, žiadne starostí. Stanko tisíc- krát ďakujeme.

Všetkým, ktorý chcú svoju nehnuteľnosť predať bez akýchkoľvek starostí a bez zaťaženia s predajom bytu vrelo odporúčame. Ani nepocítite obmedzenia, že sa Váš byt predáva. Žijete si svoj pohodlný život a Stanko sa o všetko a úsmevom na tvári postará.

Stanko ĎAKUJEME.

ThDr. Martin Kahanec, PhD.

Jurkovičova ulica, Prešov

4,5-izbový byt

Referencia

U Stana ocenujem otvorenost, dovernost a profesionalitu – najmä pri inzerovani nehnutelnosti (skvelé fokty, vyborna propagacia…). Velmi mi vyhovovala flexibilita a ochota prisposobit casy obhliadok potrebam rodiny (najmä moznost „retazit obhliadky“). Z mojej skusenosti mi je jasné, ze pozna realitny biznis a vie v nom chodit s pokorou a zaroven profesionalne a proklientsky. Jednoducho ho odporucam.

Anna Semanová

Bernoláková ulica, Prešov

3-izbový byt

Referencia

Predávala som trojizbový byt na Bernolákovej ulici. Pána Klimka mi odporučila moja dobrá priateľka, ktorá s ním mala veľmi dobrú skúsenosť pri hľadaní bytu pre jej dcéru. Za nehnuteľnosť som nakoniec získala viac ako boli moje očakávania. Kupujúceho sa pánovi Klimkovi podarilo nájsť za relatívne krátku dobu. So službami pána Klimka som bola maximálne spokojná, môžem len odporúčať.

Ing. Michal Krupa

Exnárova ulica, Prešov

2-izbový byt

Referencia

Stana poznám od jeho detstva, čiže pri rozhodovaní, komu zverím predaj mojej nehnuteľnosti, ktorú som vlastnil (v žiline – 2 izb. byt) som nemal ťažkú hlavu. Stano zvolil vhodnú stratégiu predaja a tak sa nám podarilo uzavrieť obchod za pomerne krátku dobu.

Stana môže odporúčať na predaj nehnuteľnosti nielen v Prešove ale aj širokom okolí.

K & M Deržákoví

Exnárova ulica, Prešov

1 izbový byt

Referencia

So Stanom sme dobrí priatelia a keďže poznáme jeho aj profesné kvality, predaj a kúpu nového bytu sme zverili do rúk jemu. Za pár dní nám zohnal kupcu 1-izboveho bytu, čo nám umožnilo priestor pre hľadanie nového väčšieho domova. Veľmi oceňujeme jeho precízny ale zároveň aj ľudský prístup pri predaji. Sme takisto vďační za bezkomplikovany priebeh obhliadok a pomoc pri vybavovaní hypotéky.

Odporúčame všetkými desiatimi K. & M. Deržákoví

Mgr. Martin Matej Hrebík

Valkovce

Rodinný dom

Referencia

V uplynulom roku sa moji rodičia rozhodli predať starší rodinný dom na severovýchode Slovenska v malej obci Valkovce a vrátiť sa späť do Prešova. Túžbu však bolo potrebné premeniť do reality. Znamenalo to dať dom do predaja, nájsť kupcu a následne sa poobzerať po novom bývaní v Prešove. Úloha náročná no vedel som, že keď oslovím toho správneho človeka tento proces bude úspešný.

To, že sa Stanislav Klimko pohybuje vo svete realít som vedel. No aj keď som o jeho práci, postupoch a prístupe nemal informácie predsa som ho poznal ako človeka čestného, pracovitého a zodpovedného. Preto pri otázke komu zveriť proces predaja a kúpy nehnuteľnosti bol voľbou číslo 1.

Musím povedať, že sme sa rozhodli správne. Čo som naozaj ocenil bo férový a rýchly prístup v oblasti začatia procesov: nafotenie nehnuteľnosti, vytvorenie ponuky a stanovenie predajnej ceny. Nemôžem zabudnúť na ochotu prísť na obhliadku s každým záujemcom aj keď sa nehnuteľnosť nachádzala 40 km od Prešova. Netrvalo dlho a našli sme nielen kupcu, ale i nové bývanie. Všetky administratívne náležitosti Stanislav Klimko vybavil na profesionálnej úrovni. Verím, že sa tak skoro sťahovať nebudeme. Ale ak by sme sa mali ešte raz rozhodnúť voľba by bola jasná.

Tvojmaklér.sk a Stanislav Klimko. Ďakujeme.

manželia Gromanoví

Bajkálska ulica, Prešov

3 izbový byt

Referencia

Tak doležitú vec ako je predaj bytu sme chceli riešiť s niekym komu možeme dôverovať, s kým sa nám dobre komunikuje a kto posobí reprezentatívne. Chceli sme niekoho príjemného nielen pre nás ale aj pre záujemcov o byt. Preto sme si vybrali Stana, ktorého sme už skôr poznali.

A dobre sme zrobili. Celú tu robotku okolo toho (Papierovačky, komunikácia, obhliadky, vysvetľovačky aj riešenie problémových situácií) robi vysoko profesionálne a zachováva si pritom priateľsky prístup. Tie super fotečky čo robi su u bonusik.

Good job, Stanku!

Anna Falatová

Vansovej ulica, Prešov

2-izbový byt

Referencia

Rozhodla som sa predať svoj dvojizobý byt na Vansovej ulici, keďže bývam sama, tak som sa rozhodla pre zmenu. Pána Klimka mi odporúčila moja dcéra. Pustili sme sa do predaja a zároveň do hľadania nového bývania. Celý proces trval dva mesiace. Pán Klimko mi našiel pekný jednoizbový byt s nádherným výhľadom za atraktívnu cenu. Realitného makléra Stanislava Klimka môžem vrelo odporúčať. Super komunikácia a prístup.

Ing. František Greif

obec Tulčík

rodinný dom

Referencia

Ďakujem Mgr. Stanislavovi Klimkovi, MBA, za odbornú pomoc a profesionálny prístup pri predaji mojej nehnuteľnosti.

Mgr. Roman Pavlík

Justičná ulica, Prešov

2,5 izbový byt

Referencia

Predal nám strechu nad hlavou! To sme však od neho chceli 🙂 Dokonca sme mohli v predanom byte ešte pár mesiacov bývať, pokiaľ sa dokončí náš nový rodinný dom.

Skvelá práca, 100% spoľahnutie.

Odporúčam!